Hatthylla efter Gunnar Bolin

Hatthylla efter Gunnar Bolin
Hatthylla efter Gunnar Bolin
Hatthylla efter Gunnar Bolin
Hatthylla efter Gunnar Bolin
Hatthylla efter Gunnar Bolin
Hatthylla efter Gunnar Bolin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLÄDHÄNGARE, 1900-talets första hälft, funkis, efter Gunnar Bolin, stomme i förkromad metall, längd 98 cm

Bruksslitage

639619

2019-05-02