Stolar barockstil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 2 st., STOLAR, 5 st., barockstil, spiralsvarvad betsad ek, sits och rygg med pärlspikad klädsel (2+1+4), 1900-talets första hälft, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, skador, någon ostadig stol
639620
2019-05-02