Ljusstakar Vesterås
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets början, mässing, gustaviansk stil, i botten stämplade Carl Kaiser/Vesterås, kolonnformat skaft, postament med genombruten dekor på kulfötter, höjd ca 27,5 cm
639622
2019-05-04