Ljusstakar Vesterås

Ljusstakar Vesterås
Ljusstakar Vesterås
Ljusstakar Vesterås
Ljusstakar Vesterås
Ljusstakar Vesterås
Ljusstakar Vesterås
Ljusstakar Vesterås
Ljusstakar Vesterås

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets början, mässing, gustaviansk stil, i botten stämplade Carl Kaiser/Vesterås, kolonnformat skaft, postament med genombruten dekor på kulfötter, höjd ca 27,5 cm

639622

2019-05-04