Birger Haglund bägare silver

Birger Haglund bägare silver
Birger Haglund bägare silver
Birger Haglund bägare silver
Birger Haglund bägare silver
Birger Haglund bägare silver
Birger Haglund bägare silver
Birger Haglund bägare silver
Birger Haglund bägare silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BIRGER HAGLUND, bägare, 4 st., sterlingsilver, stämplade och signerade 1987, runda, nedåt avsmalnande, pålödd kant vid fot och mynning, höjd 6,5 cm, total vikt 320 g

Bruksslitage

639625

2019-05-01