Birger Haglund bägare silver
Valmis
2019-05-01
639625
| Korkein tarjous | 3 800 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
BIRGER HAGLUND, bägare, 4 st., sterlingsilver, stämplade och signerade 1987, runda, nedåt avsmalnande, pålödd kant vid fot och mynning, höjd 6,5 cm, total vikt 320 g
Bruksslitage