Kg Nilson giclée etsning Tema KG Nilson

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KG NILSON (född 1942): "Coins", signerad och daterad KG Nilson 2016, numrerad 1/30, etsning och giclée, bilmått ca 26,5x35 cm

PROVENIENS: Ur konstnärens samling

639627

2019-05-28