KG Nilson giclée Tema KG Nilson

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

KG NILSON (född 1942): "Dream City", fantasibild över Stockholm, signerad och daterad KG Nilson 2014, numrerad 2/100, giclée, ca 43x68 cm

PROVENIENS: Ur konstnärens samling

639633

2019-05-28