Klubbat för:
4 400 SEK
3 000 SEK
KG NILSON (född 1942): "Dream City", fantasibild över Stockholm, signerad och daterad KG Nilson 2014, numrerad 2/100, giclée, ca 43x68 cm
PROVENIENS: Ur konstnärens samling
639633
2019-05-28