Spegel / Väggfält

Spegel / Väggfält
Spegel / Väggfält
Spegel / Väggfält
Spegel / Väggfält
Spegel / Väggfält
Spegel / Väggfält

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SPEGEL, omkring 1900, gustaviansk stil, bemålad och förgylld dekor, fasettslipad glas, höjd ca 191x104 cm

Kuntoraportti

Slitage, färgbortfall, borrhål

639651

Päivämäärä:

2019-05-01