Spegel / Väggfält
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, omkring 1900, gustaviansk stil, bemålad och förgylld dekor, fasettslipad glas, höjd ca 191x104 cm
Kuntoraportti
Slitage, färgbortfall, borrhål
639651
Päivämäärä:
2019-05-01