Roland Svensson 2st färglitografier
Closed
2019-05-01
639656
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Höstseglats" resp skärgårdsmotiv, signerade Roland S, färglitografier, pt resp. 3/350, 31x27 resp. 26x41 cm