Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Höstseglats" resp skärgårdsmotiv, signerade Roland S, färglitografier, pt resp. 3/350, 31x27 resp. 26x41 cm
639656
2019-05-01