Roland Svensson 2st färglitografier

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Höstseglats" resp skärgårdsmotiv, signerade Roland S, färglitografier, pt resp. 3/350, 31x27 resp. 26x41 cm

639656

2019-05-01