Viktor Sheleg oljemålning med collage

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): Figurkomposition med kvinna och hundar, signerad och daterad Sheleg 2012, olja på duk med collage, ca 50x50 cm

639665

2019-05-04