Lars Huck Hultgren skulpturer
Valmis
2019-05-04
639669
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LARS HUCK HULTGREN (född 1931-2018): (2) skulpturer, bemålat gips, motiv med katt, signerade Huck, ca 22x22 resp. 26x30 cm
Den mindre med mindre nagg