Lars Huck Hultgren skulpturer

Lars Huck Hultgren skulpturer
Lars Huck Hultgren skulpturer
Lars Huck Hultgren skulpturer
Lars Huck Hultgren skulpturer
Lars Huck Hultgren skulpturer
Lars Huck Hultgren skulpturer
Lars Huck Hultgren skulpturer
Lars Huck Hultgren skulpturer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS HUCK HULTGREN (född 1931-2018): (2) skulpturer, bemålat gips, motiv med katt, signerade Huck, ca 22x22 resp. 26x30 cm

Den mindre med mindre nagg

639669

2019-05-04