KG Nilson serigrafi Tema KG Nilson

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KG NILSON (född 1942): "Huset", signerad och daterad KG Nilson 2002, numrerad 8/25, serigrafi, bladmått ca 54x52 cm

PROVENIENS: Ur konstnärens samling

639682

2019-05-28