KG Nilson olja Tema KG Nilson

KG Nilson olja Tema KG Nilson
KG Nilson olja Tema KG Nilson

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

KG NILSON (född 1942): "Stadsbild", signerad och daterad KG Nilson 2016, olja på duk, ca 70x135 cm

PROVENIENS: Ur konstnärens samling

639685

2019-05-28