Spånkont

Spånkont
Spånkont
Spånkont
Spånkont
Spånkont
Spånkont
Spånkont
Spånkont
Spånkont
Spånkont
Spånkont
Spånkont

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPÅNKONT, 1800/1900-tal, spån samt detaljer i metall, höjd ca 55 samt 44x28 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

639689

2019-05-02