Fåtölj
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, stomme i målat trä, stoppad och med textil klädsel, sitthöjd ca 45 samt högsta höjd 100 cm
Proveneins: Har stått i Cardierbaren Grand Hotel, Stockholm
Bruks och åldersrelaterat slitage
639695
2019-05-03