Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JARDINIÈRER, 7 st., klar glasmassa, 1800-talets slut, båtformade, slipad dekor, längd ca 15-27 cm
Nagg, vissa delar ursprungligen med underfat
639729
2019-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här