Jardinièrer slipad dekor glas

Jardinièrer slipad dekor glas
Jardinièrer slipad dekor glas
Jardinièrer slipad dekor glas
Jardinièrer slipad dekor glas
Jardinièrer slipad dekor glas
Jardinièrer slipad dekor glas
Jardinièrer slipad dekor glas
Jardinièrer slipad dekor glas

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

JARDINIÈRER, 7 st., klar glasmassa, 1800-talets slut, båtformade, slipad dekor, längd ca 15-27 cm

Nagg, vissa delar ursprungligen med underfat

639729

2019-05-03