KG Nilson Tema KG Nilson

KG Nilson Tema KG Nilson
KG Nilson Tema KG Nilson

Klubbat för:

7 000 SEK

10 000 SEK

KG NILSON (född 1942): "Treo", signerad och daterad KG Nilson 2018, olja på duk, ca 50x50 cm

PROVENIENS: Ur konstnärens samling

639734

2019-05-28