Klubbat för:
7 000 SEK
10 000 SEK
KG NILSON (född 1942): "Treo", signerad och daterad KG Nilson 2018, olja på duk, ca 50x50 cm
PROVENIENS: Ur konstnärens samling
639734
2019-05-28