KG Nilson olja Tema KG Nilson

KG Nilson olja Tema KG Nilson
KG Nilson olja Tema KG Nilson

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KG NILSON (född 1942): "Stad med damm", signerad och daterad KG Nilson 2015, olja på duk, ca 50x50 cm

PROVENIENS: Ur konstnärens samling

Oinramad

639751

2019-05-28