Daniel Krysta oljemålning

Daniel Krysta oljemålning
Daniel Krysta oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DANIEL KRYSTA (Polen, född 1976): "KD 201", komposition, a tergo signerad och daterad Daniel Krysta 2011, olja på duk, ca 70x100 cm

639752

2019-05-04