Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDVIN BODIN (1898-1965): Landskap, signerad Edv. Bodin-51, olja på duk fäst på pannå, 29,5x46,5 cm
olja på duk fäst på pannå
639758
2019-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här