Hugo Öfverström oljemålning
Valmis
2019-05-04
639759
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): Hamnmotiv med fiskebodar, signerad H Öfverström, olja på pannå, ca 65x 80 cm