Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
4 500 SEK
Beschreibung
HALVALLIANSRING, 18 k guld, princessslipade diamanter totalt 1,00 ct, enligt gravyr, stämplad GHA, ringstorlek 18 mm, totalvikt ca 5,8 g
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
639766
2019-05-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner