Golvlampa 1920-tal

Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1920-tal, fot av mahogny, vriden mittstam, kulfötter, originalskärm med fransar, höjd ca 180 cm

El omdragen för ca 15 år sedan, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage, smärre fanérskada på foten (uppruggat område ca 1x2 cm)

639770

2019-05-08