Golvlampa 1920-tal
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1920-tal, fot av mahogny, vriden mittstam, kulfötter, originalskärm med fransar, höjd ca 180 cm
El omdragen för ca 15 år sedan, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage, smärre fanérskada på foten (uppruggat område ca 1x2 cm)
639770
2019-05-08