Paolo Carosone carborundumetsningar
Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
PAOLO CAROSONE (Italien, född 1941): carborundumetsningar, 2 st, ´´Ilarione servo di dio´´ samt ´´Producto in Italia´´ signerade Paolo Carosone, daterade -66, den första är artist´s proof, bildstorlek ca 50x40 cm samt bladstorlek ca 63x47 cm
Ej examinerade ur ramen
639771
2019-05-03