Paolo Carosone carborundumetsningar

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

PAOLO CAROSONE (Italien, född 1941): carborundumetsningar, 2 st, ´´Ilarione servo di dio´´ samt ´´Producto in Italia´´ signerade Paolo Carosone, daterade -66, den första är artist´s proof, bildstorlek ca 50x40 cm samt bladstorlek ca 63x47 cm

Ej examinerade ur ramen

639771

2019-05-03