Charles Pollock, stolar, 6 st., Knoll/Castell, USA
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CHARLES POLLOCK, "Penelope", stolar, 6 st., Knoll Castelli, USA, formgivna 1982, underrede i stål, sitsar och rygg i svart stålnät, lindade armstöd i läder, höjd 80 cm
Bruksslitage, några mindre repor
639779
2019-05-03