Santeri Salokivi oljemålning

Santeri Salokivi oljemålning
Santeri Salokivi oljemålning
Santeri Salokivi oljemålning
Santeri Salokivi oljemålning
Santeri Salokivi oljemålning
Santeri Salokivi oljemålning
Santeri Salokivi oljemålning
Santeri Salokivi oljemålning

Klubbat för:

2 000 EUR

Utropspris

2 300 EUR

SANTERI SALOKIVI (1886-1940) Rodnad över sommarkvällen, signerad, olja på duk, 47x67 cm

639781

2019-05-20