Klubbat för:
2 000 EUR
Utropspris
2 300 EUR
SANTERI SALOKIVI (1886-1940) Rodnad över sommarkvällen, signerad, olja på duk, 47x67 cm
639781
2019-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här