Berndt Lindholm oljemålning
Closed
2019-05-20
639791
| Sold for | 5 200 EUR |
| Estimate | 6 000 EUR |
BERNDT LINDHOLM (1841-1914) Skogsparti, signerad, olja på duk, 45x64 cm