Georg Pauli oljemålning

Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning

Klubbat för:

900 EUR

Utropspris

1 000 EUR

GEORG PAULI (1855-1935) Baderska på strandstenen, signerad, olja på duk, 46x38 cm

639799

2019-05-20