Hugo Backmansson oljemålning

Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning

Klubbat för:

800 EUR

Schätzwert

1 000 EUR

Beschreibung

HUGO BACKMANSSON (1860-1953) Figurer på innergården, signerad samt daterad 1917, olja på duk, 73x49 cm

Zustandsbeschreibung

639802

2019-05-20