Klubbat för:
800 EUR
Schätzwert
1 000 EUR
Beschreibung
HUGO BACKMANSSON (1860-1953) Figurer på innergården, signerad samt daterad 1917, olja på duk, 73x49 cm
Zustandsbeschreibung
639802
2019-05-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner