Båtmodell
Closed
2019-05-05
639806
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
BÅTMODELL, 1900-talets andra hälft, "Riva Aquarama", längd 93 cm
smärre slitage, torrspricka i decket, enstaka detaljer saknas