Arvid Liljelund oljemålning
2019-05-20
639834
| Klubbat belopp | 2 300 EUR |
| Utropspris | 2 500 EUR |
ARVID LILJELUND (1844-1899) Läsande flicka, signerad, olja på duk, uppfodrad på pannå, 33x25 cm