Arvid Liljelund oljemålning

Arvid Liljelund oljemålning
Arvid Liljelund oljemålning
Arvid Liljelund oljemålning
Arvid Liljelund oljemålning
Arvid Liljelund oljemålning
Arvid Liljelund oljemålning
Arvid Liljelund oljemålning
Arvid Liljelund oljemålning

Klubbat för:

2 300 EUR

Arviointi

2 500 EUR

Kuvaus

ARVID LILJELUND (1844-1899) Läsande flicka, signerad, olja på duk, uppfodrad på pannå, 33x25 cm

Kuntoraportti

639834

Päivämäärä:

2019-05-20