Viktor Sheleg oljemålning

Viktor Sheleg oljemålning
Viktor Sheleg oljemålning
Viktor Sheleg oljemålning
Viktor Sheleg oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): "Korrozi ja metalla", signerad och daterad Sheleg 2013, olja på duk, ca 100x100 cm

639836

2019-05-03