Väggbonad Musse Pigg 1930-tal

Väggbonad Musse Pigg 1930-tal
Väggbonad Musse Pigg 1930-tal
Väggbonad Musse Pigg 1930-tal
Väggbonad Musse Pigg 1930-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

VÄGGBONAD, textil, motiv av Musse och Mimmi Pigg, enligt uppgift inköpt i USA på 1930-talet, ramad bakom glas, mått ca 62x95 cm

Solblekt

639839

2019-05-03