Gräddsnäcka av Magnus Lindgren 1795

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

GRÄDDSNÄCKA, silver, Magnus Lindgren, Karlskrona, Sverige, 1795, silver, invändigt förgylld, pärlkant, bladdekorationer, längd 18 cm, vikt 218 g

Smärre bucklor.

639847

2019-05-20