Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
GRÄDDSNÄCKA, silver, Magnus Lindgren, Karlskrona, Sverige, 1795, silver, invändigt förgylld, pärlkant, bladdekorationer, längd 18 cm, vikt 218 g
Smärre bucklor.
639847
2019-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här