Lennart Segerstråle oljemålning

Klubbat för:

720 EUR

Utropspris

400 EUR

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) Sjöfågel, signerad samt daterad 1910, olja på pannå, 24x36 cm

639863

2019-05-20