Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LIKÖRSET, emaljmålat blått glas, karaff, 5 små glas samt 1 större, ställ i mässing, 1800-talets senare del, höjd ca 29 cm
Nagg förekommer
639870
2019-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här