Brickbord i bambu och vass

Brickbord i bambu och vass
Brickbord i bambu och vass
Brickbord i bambu och vass
Brickbord i bambu och vass
Brickbord i bambu och vass
Brickbord i bambu och vass
Brickbord i bambu och vass
Brickbord i bambu och vass

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, 1900-talets andra hälft, underede i bambu, avtagbar bricka i flätad vass med inlagd glasskiva, höjd ca 75, 65x45 cm

Bruksslitage

639902

2019-05-03