Stol med rottingsits

Stol med rottingsits
Stol med rottingsits
Stol med rottingsits
Stol med rottingsits
Stol med rottingsits
Stol med rottingsits
Stol med rottingsits
Stol med rottingsits
Stol med rottingsits
Stol med rottingsits

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSTOL, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, rottingsits, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

639908

2019-05-03