Martin Wickström Campbell´s Tomato Soup
Klubbat för:
3 400 SEK
2 500 SEK
MARTIN WICKSTRÖM (född 1957), (3) Campbell´s Tomato Soup, signerade, daterad och numrerade undertill -01, 57/100, 59/100, 60/100, höjd ca 10 cm vardera, specialgjord display i glas med text "Tribute to Warhol - M. Wickström 2001" medföljer
"Thinking About Speaking Objects" curated by Alexander J. Amador
639909
2019-05-05