Martin Wickström Campbell´s Tomato Soup

Klubbat för:

3 400 SEK

2 500 SEK

MARTIN WICKSTRÖM (född 1957), (3) Campbell´s Tomato Soup, signerade, daterad och numrerade undertill -01, 57/100, 59/100, 60/100, höjd ca 10 cm vardera, specialgjord display i glas med text "Tribute to Warhol - M. Wickström 2001" medföljer

"Thinking About Speaking Objects" curated by Alexander J. Amador

639909

2019-05-05