Spegel från tidigt 1900-tal i träskuren ram

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets första kvartal, bronserad träskuren dekor, mått ca 80x34

Bruksslitage

639912

2019-05-03