Gungstolar och 1 bord

Gungstolar och 1 bord
Gungstolar och 1 bord
Gungstolar och 1 bord
Gungstolar och 1 bord
Gungstolar och 1 bord
Gungstolar och 1 bord
Gungstolar och 1 bord
Gungstolar och 1 bord
Gungstolar och 1 bord
Gungstolar och 1 bord
Gungstolar och 1 bord
Gungstolar och 1 bord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNGSTOLAR, 1 par, samt 1 BORD, 1900-talets andra hälft, stomme i betsat, formböjd bambu och rotting, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, några mindre skador på rotting

639922

2019-05-02