Teckningar och grafik
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TECKNINGAR och GRAFIK, bl a Nils Hahne, teckningar tusch, flertalet signerade och daterade, Arvid Knöppel, litografier (2), Henning Anthon, akvareller föreställande bl a hjortdjur (2) Roland Kempe, porträtt, akvatint (5), Gunnar Haking, träsnitt, Åke Arenhill, litografier (2), Hans Osswald, träsnitt (2)
Veck, nagg och fläckar förekommer
639925
2019-05-02