Mela Koehler-Broman, akvarell

Mela Koehler-Broman, akvarell
Mela Koehler-Broman, akvarell
Mela Koehler-Broman, akvarell
Mela Koehler-Broman, akvarell
Mela Koehler-Broman, akvarell
Mela Koehler-Broman, akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MELA KOEHLER-BROMAN (1885-1960): motiv av dirigent i piruett, akvarell, signerad, dedikerad a tergo 1932, mått ca 63x40 cm

Ej examinerad ur ram

639932

2019-05-03