Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
VIKINGASMYCKE, halsband, keramik, glaspärlor och polletter, ca 800-1200-tal, diameter ca 24 cm.
Slitage, patinerad och omtredd på nailonlina
639951
2019-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här