Vikingasmycke i keramik och glas

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

VIKINGASMYCKE, halsband, keramik, glaspärlor och polletter, ca 800-1200-tal, diameter ca 24 cm.

Slitage, patinerad och omtredd på nailonlina

639951

2019-05-20