Lena Hansson fat

Lena Hansson fat
Lena Hansson fat
Lena Hansson fat
Lena Hansson fat
Lena Hansson fat
Lena Hansson fat
Lena Hansson fat
Lena Hansson fat

Klubbat för:

600 SEK

800 SEK

LENA HANSSON, fat, glas med bemålad dekor av en Kiwi frukt, Steninge Slott, 2001, signerad, diameter ca 37

Smärre slitage

639956

2019-05-04