Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): ur mappen med fyra litografier "Kärleksmotiv", signerad Mårten A, 63/360, färglitografi, bildyta ca 54x65 cm
Ej examinerad ur ram
639959
2019-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här