Mårten Andersson färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): ur mappen med fyra litografier "Kärleksmotiv", signerad Mårten A, 63/360, färglitografi, bildyta ca 54x65 cm

Ej examinerad ur ram

639959

2019-05-03