Ulrica Hydman-Vallien vas
2019-05-04
639960
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vas, Kosta, unik, glas med överfång i svart med målad dekor av figurer, signerad Ulrica HV och numrerad 310880370, höjd 12 cm
Smärre slitage