Serveringsvagn Torben Ørskov & Co

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORBEN ØRSKOV & CO, serveringsvagn, Danmark, 1900-talets andra hälft, stomme bok, två brickor samt låda laminerade i svart/vitt, höjd ca 56, diameter ca 50 cm

Brukslitage

639961

2019-05-03